IMG_335316 lipca 2016 roku w Golince odbył się Turniej Sołectw Gminy Bojanowo. Turniej odbył się po kilkunastoletniej przerwie, i patrząc na jego organizację oraz popularność, doczeka się on dorocznej kontynuacji.
Nasza firma byłe jednym ze sponsorów tego wydarzenia i zarazem organizatorem minitargów odbywających się w jego trakcie. W ramach zorganizowanych miniatargów swoje stoiska miała firma Sano, Du Pont, Ekoplon, Intergen oraz oczywiście nasza firma. W pełnym słońcu staraliśmy się przybliżyć uczestnikom imprezy nowości produktowe dzięki obecności specjalistom tych firm. Nie zapomnieliśmy również o najłmłodszych, bowiem zorganizowaliśmy stoisko z zabawkami firmy Bruder, udostępniliśmy również testowe wersja „maszyn” firmy Bruder.

Zajęci pracą na swoim stoisku znaleźliśmy jednak kilka chwil aby przyjrzeć się imprezie. W naszym przekonaniu była ona bardzo dobrze zorganizowana, co na pewno było dużą zasługą wsi Golinka. Ciekawe konkurencje, takie jak  slalom „odwrotnym” rowerem (skręcał odwrotnie do ruchu kierownicą), bieg w alkogooglach czy koszykówka w wydaniu ciągnikowym wprawiły wszystkich w bardzo dobre humory. Oprócz konkurencji sprawnościowych był również te artystyczne. Posłuchaliśmy hip-hopu w wydaniu Damian Świdraka z Trzebosza, byli baletnicy z Gierłachowa i czarno-białe Panie z Czechnowa… oj działo sie :)

Turniej zakończył się ostatecznie zwycięstwem gospodarzy, tj Golince, natomiast myślę że każdy mógł poczuć się zwycięzcą z uwagi na rewelacyjne spędzone sobotnie popołudnie.

Organizatorzy nie zapomnieli też o dzieciach, w trakcie całej imprezy dla maluchów dostępne były dmuchańce, piłki na wodzie, labirynty, zjeżdzalnie i trampoliny, a co najważniejsze wszystko było za darmo, wiec dzieci bawiły się do woli! Wieczorem nie obyło się bez imprezy podsumowującej, do późnych godzin nocnych przygrywała uczestnikom muzyka disco.

Impreza bardzo udana, frekwencja dobra jak na pierwszą taką imprezę, no i poprzeczka wysoko zawieszona dla kolejnej wsi organizującej Turniej Sołectw.