Worki do węgla – Worki PP

kalendarz-maleJesteśmy dynamicznie rozwijającym się importerem worków polipropylenowych,. Worki te mają różne przeznaczenie, natomiast my dobierając asortyment worków, wybieramy je pod kątem składów węglowych. Oferowane przez nas worki cechują się odpowiednią trwałością, ale zarazem konkurencyjną ceną.

W 2016 roku ramach naszej działalności wyodrębniliśmy zespół osób profesjonalnie zajmujących się tematem worków, czego efektem jest kampania sprzedażowa pod hasłem: „Twój dostawca worków do węgla”. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju, towar dowozimy własnym transportem, bądź za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Worki oferujemy w różnych rozmiarach i rodzajach za zależności od potrzeb klienta.

Oferujemy następujące rozmiary worków:

  • 50cmx80cm – worek o pojemności 25kg (Orzech, Eko-groszek) lub 30kg (Miał)
  • 55cmx80cm – worek o pojemności 30kg (Orzech, Eko-groszek) lub 25kg (Węgle brunatne)
  • 65cmx105cm – worek o pojemności 50kg (Orzech, Eko-groszek) lub 40kg (Węgle brunatne)

Oferowane wymiary dostępne są w różnych grubościach, koncentrujemy sprzedaż jednak workach grubych, dostosowanych do workowania węgla.

workiimport2

Oferujemy również worki z zaciągiem o wymiarach 50×80. Zaciąg umożliwia szybkie zawiązanie worka, bez konieczności użycia innych materiałów. Nasz worek posiada solidny sznurek zaciągowy wykonany z grubego, białego sznurka tex 1600 dzięki czemu nie dochodzi o do jego pękania ani przetarcia worków.

zaciag

Do wyboru oferujemy worki w kolorach białym, żółtym, niebieskim, zielonym i czarnym.

100sztaukcja5kolorow

Worki posiadają solidnie przeszyty spód, w miejscu przeszycia worek jest podwójnie zagięty, co sprawia że worek nie rozrywa się od spodu pod naciskiem węgla.

obszycieworka

Wykończenie worka, to obrębek zgrzany termicznie, dzięki czemu worek się nie „siepie”. Brak zakończenia przeszyciem, tylko zgrzewem to idealnie rozwiązanie w przypadku, gdy worek jest zszywany jak również wiązany ręcznie.

zdjeciezgrzaniaworek1

Jesteśmy importerem worków. Posiadamy w ciągłe j sprzedaży duże ilości. Zapraszamy do współpracy skład węglowe, ale również punkty handlowe i hurtownie

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym handlowcem – tel. 730 102 109