AGROWŁÓKNINY

Jesteśmy liczącym się sprzedawcą agrowłókniny w regione. W swojej ofercie mamy agrowłókniny takich renomowanych firm jak Agrimpex czy Foliarex. Naszą ofertę uzupełniają agrowłókniny sprzedawane pod marką własną [przejdź do strony].

Agrowłókniny okryciowe

Agrowłókniny białe okryciowe odgrywają bardzo ważną role w fazie wczesnego wzrostu roślin. Ich zastosowanie obniża negatywne skutki przymrozków i zarazem przyspiesza wzrost roślin. Będąc dystrybutorem firmy Agrimpex oferujemy całą ofertę produktów profesjonalnych. Oferujemy szerokości od 1,6m do 15,80m, a długości 100m oraz 250m. Oczywiście na zamówienie klienta oferujemy również długości dostosowane do wymagań klienta.

Agrowłókniny dostępne są w różnych grubościach, natomiast najbardziej popularne są agrowłókniny wiosenne 19g/m2, oraz wiosenno zimowe 21g/m2 lub 23g/m2.

Do zabezpieczenia agrowłóknin w polu polecamy stabilizowane UV worki (na piasek) do przykrywania agrowłókniny.

Posiadamy duże stany magazynowe agrowłóknin dzięki czemu w przypadku nieplanowych przymrozków towar zazwyczaj dostępny jest od ręki!

Agrowłókniny  ściółkujące

Agrowłókniny ściółkujące znajdują zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i na polu. Zastosowanie agrowłóknin zapobiega wzrostowi chwastów. Kolory agrowłóknin dla upraw polowych to zazwyczaj czarny, natomiast w ogrodach kolor agrowłókniny często dobiera się pod kolor materiału którym się ją przysypuje. Mamy w ofercie kolory czarne, brązowe oraz białe.

Agrowłókniny dostępne są w szerokościach od 0,8m do 3,2m. Standardowe nawoje to 50m, 100m oraz 200m. Materiał jest oczywiście stabilizowany UV, dzięki czemu agrowłókniny bez przykrycia w warunkach polowych mogą być eksploatowane przez kilka lat.