W dniach 21-22 maja naszIMG_3111a firm wzięła udział w Targach Rolniczych w Gołaszynie. Na naszym stoisku prezentowaliśmy wybrane produkty, które wyróżniają nas w skali województwa a nawet kraju.
Przedstawiliśmy na zwiedzających materiał siewny firm HR Smolice oraz nasiona traw i lucerny firmy Barenbrug. Przybliżyliśmy również zwiedzającym szatę graficzną oraz składy własnych mieszanek traw Graminea.
Z uwagi na zbliżające się lato, a więc i pewnie okres bardziej suchy, zaprezentowaliśmy taśmy kroplujące włoskiej firmy SAB Spa.

Oprócz rzeczy stricte rolniczych pochwaliliśmy się również zabawkami rolniczymi firm Bruder. Nie wszyscy wiedzą, ale nasza firma jest jednym z największych dystrybutorem tych zabawek, a na naszym magazynie mamy w każdym momencie kilkaset różnych modeli tych perfekcyjnych replik maszyn rolniczych. Ku uciesze najmłodszych, oprócz zabawek przeznaczonych do sprzedaży, udostępniliśmy kilka zabawek do „testów”, co spotkało się z ogromnych zainteresowanie, głównie najmłodszych!